Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION All Over
CHAMPION All Over
CHAMPION All Over
CHAMPION All Over
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(CHA231B100-02)
CHAMPION

CHAMPION All Over

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2XS 3-4ф.
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion BOYS ALL OVER се тренерки за момчиња на возраст од 4 до 10 години. Модерниот дизајн носи интересен, спортски изглед. Може да се носат секојдневно за време на различни активности и лесно да се комбинираат со други делови од гардеробата. Еластичниот прилагодлив појас и деловите на нозете обезбедуваат стабилност при сите активности.Спецификација: Состав: 73% памук, 21% полиестер, 6% вискоза Тренерки за момчиња од 4 до 10 години Champion лого Еластични делови на нозете Еластичен прилагодлив појас.
Подетално

Champion BOYS ALL OVER се тренерки за момчиња на возраст од 4 до 10 години. Модерниот дизајн носи интересен, спортски изглед. Може да се носат секојдневно за време на различни активности и лесно да се комбинираат со други делови од гардеробата. Еластичниот прилагодлив појас и деловите на нозете обезбедуваат стабилност при сите активности.
Спецификација:

 • Состав: 73% памук, 21% полиестер, 6% вискоза
 • Тренерки за момчиња од 4 до 10 години
 • Champion лого
 • Еластични делови на нозете
 • Еластичен прилагодлив појас

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  2XS 3-4ф.
  XS
  S
  M
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош