Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Rival
UNDER ARMOUR Rival
UNDER ARMOUR Rival
UNDER ARMOUR Rival
Детски дуксер
Код на производ:
(1357585-610)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.494 ДЕН
Заштеда: 996 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • YSM YSM
 • YMD 11-12г.
 • YLG 13-14г.
 • YXL 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour RIVAL детскиот дуксер со капуљача за момчиња носи секојдневна пријатност и удобност. Лесна и исклучително удобна ткаенина изработена од мешавина на квалитетни материјали и четкана внатрешност која ја задржува топлината ќе го направи овој дуксер омилено парче облека. Капуљачата е тука за да обезбеди дополнителна топлина и удобност, додека кенгурскиот џеб е идеален за момчињата да ги складираат своите ситници. Еластичните делови го задржуваат дуксерот на место, овозможуваат слобода на движење и оптимална покриеност. Едноставниот дизајн и логото на UA го откриваат спортскиот дух и љубовта на вашите момчиња кон брендот. Спецификација: Машки дуксер Еластични делови на ракавите и половината Кенгурски џеб Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Under Armour RIVAL детскиот дуксер со капуљача за момчиња носи секојдневна пријатност и удобност. Лесна и исклучително удобна ткаенина изработена од мешавина на квалитетни материјали и четкана внатрешност која ја задржува топлината ќе го направи овој дуксер омилено парче облека. Капуљачата е тука за да обезбеди дополнителна топлина и удобност, додека кенгурскиот џеб е идеален за момчињата да ги складираат своите ситници. Еластичните делови го задржуваат дуксерот на место, овозможуваат слобода на движење и оптимална покриеност. Едноставниот дизајн и логото на UA го откриваат спортскиот дух и љубовта на вашите момчиња кон брендот.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Еластични делови на ракавите и половината
 • Кенгурски џеб
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст Kids
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  YSM
  YMD 11-12г.
  YLG 13-14г.
  YXL 14-15г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош