Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Rival Terry Fz Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Terry Fz Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Terry Fz Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Terry Fz Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Terry Fz Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Terry Fz Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Terry Fz Hoodie
UNDER ARMOUR Rival Terry Fz Hoodie
Женска маица со долги ракави
Код на производ:
(1369853-010)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival Terry Fz Hoodie

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.843 ДЕН
Заштеда: 947 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • SM SM
 • MD MD
 • LG LG
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женскиот дуксер за вежбање UNDER ARMOR RIVAL TERRY е идеален избор поради неговата функционалност и разновидност. Доколку сакате да се загревате пред или после тренинг, RIVAL TERRY е вашиот нов фаворит. Супер-мекиот, лесен фротир со четкана внатрешност ја обезбедува потребната топлина за да ги задржи мускулите топли помеѓу две сесии за вежбање. Впивачките својства на ткаенината ја отстрануваат потта и ве одржуваат суви додека се истегнувате, загревате или трчате. Материјалот се протега во четири насоки така што ја следи амплитудата на вашите движења во сите правци. Прилагодлива капа и кенгурски џебови обезбедуваат дополнителна покриеност. Спецификација: Женски дуксер за тренинг Прилагодлива капа Затворање со патент со целосна должина Кенгурски џебови Еластични делови и рабови Горен состав: 70% полиестер, 25% тенцел, 5% еластин.
Подетално

Женскиот дуксер за вежбање UNDER ARMOR RIVAL TERRY е идеален избор поради неговата функционалност и разновидност. Доколку сакате да се загревате пред или после тренинг, RIVAL TERRY е вашиот нов фаворит. Супер-мекиот, лесен фротир со четкана внатрешност ја обезбедува потребната топлина за да ги задржи мускулите топли помеѓу две сесии за вежбање. Впивачките својства на ткаенината ја отстрануваат потта и ве одржуваат суви додека се истегнувате, загревате или трчате. Материјалот се протега во четири насоки така што ја следи амплитудата на вашите движења во сите правци. Прилагодлива капа и кенгурски џебови обезбедуваат дополнителна покриеност.
Спецификација:

 • Женски дуксер за тренинг
 • Прилагодлива капа
 • Затворање со патент со целосна должина
 • Кенгурски џебови
 • Еластични делови и рабови
 • Горен состав: 70% полиестер, 25% тенцел, 5% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  SM
  MD
  LG
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош