Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Curry Fleece
UNDER ARMOUR Curry Fleece
UNDER ARMOUR Curry Fleece
UNDER ARMOUR Curry Fleece
UNDER ARMOUR Curry Fleece
UNDER ARMOUR Curry Fleece
UNDER ARMOUR Curry Fleece
UNDER ARMOUR Curry Fleece
UNDER ARMOUR Curry Fleece
UNDER ARMOUR Curry Fleece
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(1374299-469)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Curry Fleece

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Цена со попуст
3.218 ДЕН
Заштеда: 1.072 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • SM SM
 • MD MD
 • LG LG
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките тренерки Under Armour Curry Fleece се едно од најудобните парчиња облека што некогаш ќе ги носите. Мека ткаенина од памучна мешавина со внатрешен слој помага да се загреете. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува идеално вклопување. Еластичните делови на нозете овозможуваат вашите патики да се истакнат. За спортски активности, активен ден низ градот или лежење дома, овие тренерки ќе ви овозможи вистинска удобност. Спецификација: Еластичен прилагодлив појас Еластични делови за нозете Предни џебови и заден џеб Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Машките тренерки Under Armour Curry Fleece се едно од најудобните парчиња облека што некогаш ќе ги носите. Мека ткаенина од памучна мешавина со внатрешен слој помага да се загреете. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува идеално вклопување. Еластичните делови на нозете овозможуваат вашите патики да се истакнат. За спортски активности, активен ден низ градот или лежење дома, овие тренерки ќе ви овозможи вистинска удобност.
Спецификација:

 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични делови за нозете
 • Предни џебови и заден џеб
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  SM
  MD
  LG
  XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош