Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Train Essentials
adidas Train Essentials
adidas Train Essentials
adidas Train Essentials
adidas Train Essentials
adidas Train Essentials
adidas Train Essentials
adidas Train Essentials
Код на производ:
(IB8172)
adidas

adidas Train Essentials

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S 7\. S 7"
 • M 7\. M 7"
 • L 7\. L 7"
 • XL7\. XL7"
 • 2XL7 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Извлечете го максимумот од вашето вежбање во машките шорцеви за тренинг adidas Train Essentials. Доволна е една крпа кога имате технологија AEROREADY за исфрлање на влага на ваша страна. Џебовите со патент го држат вашиот телефон и другите основни работи блиску, додека ригите со камо принт на adidas го откриваат вашиот храбар стил. Спецификација: Regular fit Еластичен прилагодлив појас Предни џебови со патент Ткаенина што дише AEROREADY технологија Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Извлечете го максимумот од вашето вежбање во машките шорцеви за тренинг adidas Train Essentials. Доволна е една крпа кога имате технологија AEROREADY за исфрлање на влага на ваша страна. Џебовите со патент го држат вашиот телефон и другите основни работи блиску, додека ригите со камо принт на adidas го откриваат вашиот храбар стил.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Предни џебови со патент
 • Ткаенина што дише
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S 7"
  M 7"
  L 7"
  XL7"
  2XL7 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош