Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

LONSDALE Col
LONSDALE Col
LONSDALE Col
LONSDALE Col
LONSDALE Col
LONSDALE Col
LONSDALE Col
LONSDALE Col
Код на производ:
(LNA231M202-01)
LONSDALE

LONSDALE Col

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Моментална цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Лесни, пријатни и удобни, машките шорцеви за капење Lonsdale Col се сѐ што ви треба ова лето. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува персонализирано вклопување, за да можете да уживате во водата без стрес. Пократкиот крој овозможува лесно движење. Кога се сушат по пливањето, овие шорцеви се одлична опција за продолжување да уживате на плажа или базен. Спецификација Машки шорцеви за капење Еластичен прилагодлив појас.
Подетално

Лесни, пријатни и удобни, машките шорцеви за капење Lonsdale Col се сѐ што ви треба ова лето. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува персонализирано вклопување, за да можете да уживате во водата без стрес. Пократкиот крој овозможува лесно движење. Кога се сушат по пливањето, овие шорцеви се одлична опција за продолжување да уживате на плажа или базен. Спецификација

 • Машки шорцеви за капење
 • Еластичен прилагодлив појас

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Пливање
  Бренд LONSDALE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош