Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials Logo
adidas Essentials Logo
adidas Essentials Logo
adidas Essentials Logo
adidas Essentials Logo
adidas Essentials Logo
adidas Essentials Logo
adidas Essentials Logo
adidas Essentials Logo
adidas Essentials Logo
Код на производ:
(IC3830)
adidas

adidas Essentials Logo

Претходна цена
1.188 ДЕН
Моментална цена
1.188 ДЕН
Моментална цена
1.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 104 3-4г.
 • 110 110
 • 116 116
 • 122 122
 • 128 128
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas logo adidas Essentials е детска маица со кратки ракави за секој ден што ја носи препознатливата удобност на спортската облека на adidas. Детската гардероба е преполна со спортски предмети и тие се секогаш неопходни. Големото лого на adidas на градите, освен што е забавно, ја истакнува љубовта кон спортот. Направена од мек памук, нуди удобност и пријатност, но и ја задржува формата по многу носења и перење. Нашите производи од памук поддржуваат одржливо одгледување на памук, а со изборот на модел, ја спасувате нашата планета. Моделот е одличен избор за целодневна активност, од одење на училиште до тренинг и играње во парк. Спецификација: Детска маица – lifestyle Краток ракав Класичeн крој Логото на adidas.
Подетално

adidas logo adidas Essentials е детска маица со кратки ракави за секој ден што ја носи препознатливата удобност на спортската облека на adidas. Детската гардероба е преполна со спортски предмети и тие се секогаш неопходни. Големото лого на adidas на градите, освен што е забавно, ја истакнува љубовта кон спортот. Направена од мек памук, нуди удобност и пријатност, но и ја задржува формата по многу носења и перење. Нашите производи од памук поддржуваат одржливо одгледување на памук, а со изборот на модел, ја спасувате нашата планета. Моделот е одличен избор за целодневна активност, од одење на училиште до тренинг и играње во парк. Спецификација:

 • Детска маица – lifestyle
 • Краток ракав
 • Класичeн крој
 • Логото на adidas

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Kids
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  104 3-4г.
  110
  116
  122
  128
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош