Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air Essential
NIKE Air Essential
NIKE Air Essential
NIKE Air Essential
NIKE Air Essential
NIKE Air Essential
Детски хеланки
Код на производ:
(DX5014-010)
NIKE

NIKE Air Essential

Претходна цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Моментална цена
2.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M 10-11г.
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Essential се хеланки за тинејџерки идеални за вашиот секој ден. Ние веруваме дека хеланките се нешто што никогаш не можете да го имате премногу. Овие хеланки се неверојатно меки и еластични, па можете лесно да ги носите цел ден, секој ден и да ги комбинирате буквално со која било маица или дуксер. Затоа ги нарекуваме Essential. Раширениот појас околу половината обезбедува добро вклопување. Спецификација: Lifestyle хеланки за тинејџерки Машинско перење Материјал: 61% памук / 33% полиестер / 6% спандекс.
Подетално

Nike Air Essential се хеланки за тинејџерки идеални за вашиот секој ден. Ние веруваме дека хеланките се нешто што никогаш не можете да го имате премногу. Овие хеланки се неверојатно меки и еластични, па можете лесно да ги носите цел ден, секој ден и да ги комбинирате буквално со која било маица или дуксер. Затоа ги нарекуваме Essential. Раширениот појас околу половината обезбедува добро вклопување.
Спецификација:

 • Lifestyle хеланки за тинејџерки
 • Машинско перење
 • Материјал: 61% памук / 33% полиестер / 6% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M 10-11г.
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош