Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
Код на производ:
(DQ7470-010)
NIKE

NIKE Jordan Essentials

Претходна цена
3.490 ДЕН
Моментална цена
3.490 ДЕН
Моментална цена
3.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Подгответе се за целодневна удобност и допир на атлетското наследство на Јордан со машките шорцеви lifestyle Nike Jordan Essentials. Изработени од меко руно во удобно вклопување, овие шорцеви имаат извезено лого на Jumpman што го издигнува стилот на наследството. Еластичниот прилагодлив појас ви овозможува да го прилагодите вклопувањето. Спецификација: Relaxed fit Предни џебови Еластичен прилагодлив појас Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Подгответе се за целодневна удобност и допир на атлетското наследство на Јордан со машките шорцеви lifestyle Nike Jordan Essentials. Изработени од меко руно во удобно вклопување, овие шорцеви имаат извезено лого на Jumpman што го издигнува стилот на наследството. Еластичниот прилагодлив појас ви овозможува да го прилагодите вклопувањето.
Спецификација:

 • Relaxed fit
 • Предни џебови
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош