Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR UA RIVAL COTTON FZ HOODIE
UNDER ARMOUR UA RIVAL COTTON FZ HOODIE
UNDER ARMOUR UA RIVAL COTTON FZ HOODIE
UNDER ARMOUR UA RIVAL COTTON FZ HOODIE
Детски дуксер
Код на производ:
(1357613-408)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR UA RIVAL COTTON FZ HOODIE

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.673 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • XS XS
  • YSM YSM
  • YMD 11-12г.
  • YLG 13-14г.
  • YXL 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Деца-момчиња
Намена Тренинг
Бренд UNDER ARMOUR
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
XS
YSM
YMD 11-12г.
YLG 13-14г.
YXL 14-15г.
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош