Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Paris Saint-Germain
NIKE Jordan Paris Saint-Germain
NIKE Jordan Paris Saint-Germain
NIKE Jordan Paris Saint-Germain
NIKE Jordan Paris Saint-Germain
NIKE Jordan Paris Saint-Germain
NIKE Jordan Paris Saint-Germain
NIKE Jordan Paris Saint-Germain
NIKE Jordan Paris Saint-Germain
NIKE Jordan Paris Saint-Germain
Детски дуксер
Код на производ:
(95C136-023)
NIKE

NIKE Jordan Paris Saint-Germain

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M 10-11г.
 • L 12-13г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Поддржете ја вашата омилена екипа во детската кошаркарски дуксер со капа JORDAN PARIS SAINT-GERMAIN, за поголеми момчиња. Направен од меко руно, овој дуксер ќе обезбеди пријатна удобност, а кенгурскиот џеб ќе ги собере сите скапоцености на вашето малечко. Ребрестите еластични делови спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух. Спецификација: Детски дуксер за тинејџери Еластични делови на ракавите и рабовите Лого на Jumpman Состав: 60% памук, 40% полиестер Одржување: Машинско перење.
Подетално

Поддржете ја вашата омилена екипа во детската кошаркарски дуксер со капа JORDAN PARIS SAINT-GERMAIN, за поголеми момчиња. Направен од меко руно, овој дуксер ќе обезбеди пријатна удобност, а кенгурскиот џеб ќе ги собере сите скапоцености на вашето малечко. Ребрестите еластични делови спречуваат несакано движење и продирање на ладен воздух.
Спецификација:

 • Детски дуксер за тинејџери
 • Еластични делови на ракавите и рабовите
 • Лого на Jumpman
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Одржување: Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M 10-11г.
  L 12-13г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер 95B786-023
  2.195 ДЕН
  Заштеда 50%
  4.390 ДЕН
  Помош