Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION All Over
CHAMPION All Over
CHAMPION All Over
CHAMPION All Over
Детски дуксер
Код на производ:
(CHA231B601-02)
CHAMPION

CHAMPION All Over

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Сѐ што ви е потребно за да заблескате оваа пролет пронајдете го на нашиот online shop! Ние ти носиме 20% попуст за купување на два и 30% попуст за купување на три или повеќе производи од избраните брендови Champion, Ellesse, Umbro, Sergio Tacchini и многу други! Понудата види ја овде.

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Овој дуксер за момчиња Champion BOYS ALL OVER е одличен избор без разлика дали се носи за време на секојдневните активности. Исто така, вашето момче може да го носи на различни спортски активности. Изработен е од ткаенина која ќе придонесе за удобно чувство и пријатност. Логото Champion, во комбинација со кенгурски џебови и прилагодлива капа, како и принтот низ целиот дуксер придонесуваат за спортскиот изглед. Спецификација: Дуксер за момчиња со капуљача Стандарден крој Еластични делови на ракавите и околу половината Прилагодлива капа Кенгурски џебови Champion лого.
Подетално

Овој дуксер за момчиња Champion BOYS ALL OVER е одличен избор без разлика дали се носи за време на секојдневните активности. Исто така, вашето момче може да го носи на различни спортски активности. Изработен е од ткаенина која ќе придонесе за удобно чувство и пријатност. Логото Champion, во комбинација со кенгурски џебови и прилагодлива капа, како и принтот низ целиот дуксер придонесуваат за спортскиот изглед.
Спецификација:

 • Дуксер за момчиња со капуљача
 • Стандарден крој
 • Еластични делови на ракавите и околу половината
 • Прилагодлива капа
 • Кенгурски џебови
 • Champion лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CHA223B604-3A
  985 ДЕН
  Заштеда 55%
  2.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер CHA223B606-21
  567 ДЕН
  Заштеда 70%
  1.890 ДЕН
  Помош