Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Running Essentials 7/8
adidas Running Essentials 7/8
adidas Running Essentials 7/8
adidas Running Essentials 7/8
adidas Running Essentials 7/8
adidas Running Essentials 7/8
adidas Running Essentials 7/8
adidas Running Essentials 7/8
Женски хеланки за трчање
Код на производ:
(HS5464)
adidas

adidas Running Essentials 7/8

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.888 ДЕН
Моментална цена
2.888 ДЕН
Моментална цена
2.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските хеланки за трчање adidas Running Essentials 7/8 никогаш нема да успеат да импресионираат со нивната мека, потпорна структура и технологијата за отстранување на влага AEROREADY за да ве одржуваат суви. Доброто вклопување и прилагодливиот појас гарантираат дека никогаш нема да морате несмасно да ги влечете хеланките во средината на чекорот. Рефлектирачките детали ви овозможуваат да ја погодите патеката дури и при слаба осветленост. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Тесен крој Должина: 7/8 Висок струк Еластичен прилагодлив појас Рефлектирачки детали AEROREADY технологија Внатрешен џеб на ременот Состав: 85% рециклиран полиестер, 15% еластин.
Подетално

Женските хеланки за трчање adidas Running Essentials 7/8 никогаш нема да успеат да импресионираат со нивната мека, потпорна структура и технологијата за отстранување на влага AEROREADY за да ве одржуваат суви. Доброто вклопување и прилагодливиот појас гарантираат дека никогаш нема да морате несмасно да ги влечете хеланките во средината на чекорот. Рефлектирачките детали ви овозможуваат да ја погодите патеката дури и при слаба осветленост. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од решенијата на adidas што помага да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација:

 • Тесен крој
 • Должина: 7/8
 • Висок струк
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Рефлектирачки детали
 • AEROREADY технологија
 • Внатрешен џеб на ременот
 • Состав: 85% рециклиран полиестер, 15% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  3.632 ДЕН
  Заштеда 35%
  5.588 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош