Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Ua Rival Cotton Fz Hoodie
UNDER ARMOUR Ua Rival Cotton Fz Hoodie
UNDER ARMOUR Ua Rival Cotton Fz Hoodie
UNDER ARMOUR Ua Rival Cotton Fz Hoodie
Детски дуксер
Код на производ:
(1357613-011)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Ua Rival Cotton Fz Hoodie

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.673 ДЕН
Заштеда: 717 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • YSM YSM
 • YMD 11-12г.
 • YLG 13-14г.
 • YXL 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Rival Cotton Full Zip е детски дуксер со капа за момчиња кој го истакнува нивниот спортски стил. Благодарение на добрата покриеност и високиот квалитет на производство, тој е совршен избор за спортски активности, релаксација после тренинг и секојдневно носење. Изработен е од ултралесен и удобен флис материјал со висок процент на памук. Материјалот е мазен однадвор и овозможува оптимално дишење, додека внатрешноста е мека и фино избрусена за да ја задржи топлината. Дуксерот има отворени џебови за раце, затворање со патент во цела должина и ребрести еластични делови на ракавите и рабовите. Спецификација: Секојдневен крој Раглан ракави Прицврстување на патент Отворени џебови за раце Состав: 80% памук, 20% полиестер Машинско перење.
Подетално

Under Armour Rival Cotton Full Zip е детски дуксер со капа за момчиња кој го истакнува нивниот спортски стил. Благодарение на добрата покриеност и високиот квалитет на производство, тој е совршен избор за спортски активности, релаксација после тренинг и секојдневно носење. Изработен е од ултралесен и удобен флис материјал со висок процент на памук. Материјалот е мазен однадвор и овозможува оптимално дишење, додека внатрешноста е мека и фино избрусена за да ја задржи топлината. Дуксерот има отворени џебови за раце, затворање со патент во цела должина и ребрести еластични делови на ракавите и рабовите.
Спецификација:

 • Секојдневен крој
 • Раглан ракави
 • Прицврстување на патент
 • Отворени џебови за раце
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Деца-момчиња
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  YSM
  YMD 11-12г.
  YLG 13-14г.
  YXL 14-15г.
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош