Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Train Essentials
adidas Train Essentials
adidas Train Essentials
adidas Train Essentials
adidas Train Essentials
adidas Train Essentials
adidas Train Essentials
adidas Train Essentials
Машка маица
Код на производ:
(IB8132)
adidas

adidas Train Essentials

Претходна цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Моментална цена
2.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Усовршете го вашиот тренинг што ве поттикнува да се враќате за повеќе во машкиот врв за тренирање на adidas Train Essentials. Технологијата AEROREADY ве одржува суви и подготвени за следната рунда повторувања. Дизајнот специфичен за лифт ви дава слобода на движење. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на Адидас за елиминирање на пластичниот отпад. Спецификација: Regular fit Тркалезна јака AEROREADY технологија Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Усовршете го вашиот тренинг што ве поттикнува да се враќате за повеќе во машкиот врв за тренирање на adidas Train Essentials. Технологијата AEROREADY ве одржува суви и подготвени за следната рунда повторувања. Дизајнот специфичен за лифт ви дава слобода на движење. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на Адидас за елиминирање на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Тркалезна јака
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош