Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Real Madrid Condivo 23
adidas Real Madrid Condivo 23
adidas Real Madrid Condivo 23
adidas Real Madrid Condivo 23
adidas Real Madrid Condivo 23
adidas Real Madrid Condivo 23
adidas Real Madrid Condivo 23
adidas Real Madrid Condivo 23
adidas Real Madrid Condivo 23
adidas Real Madrid Condivo 23
Код на производ:
(HT8800)
adidas

adidas Real Madrid Condivo 23

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.788 ДЕН
Моментална цена
2.788 ДЕН
Цена со попуст
2.230 ДЕН
Заштеда: 558 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките фудбалски шорцеви adidas Real Madrid Condivo 22 се дизајнирани за удобност при движење. Овие шорцеви се дел од комплетот за тренинг Real Madrid Condivo 22. Мрежестиот слој над лентите на adidas и технологијата AEROREADY што ја отстранува влагата придонесуваат за вашата удобност при движење. Клупскиот грб ја нагласува вашата фудбалска лојалност. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад. Спецификација: Regular fit Еластичен прилагодлив појас AEROREADY технологија Грб на Реал Мадрид Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Машките фудбалски шорцеви adidas Real Madrid Condivo 22 се дизајнирани за удобност при движење. Овие шорцеви се дел од комплетот за тренинг Real Madrid Condivo 22. Мрежестиот слој над лентите на adidas и технологијата AEROREADY што ја отстранува влагата придонесуваат за вашата удобност при движење. Клупскиот грб ја нагласува вашата фудбалска лојалност. Направен од 100% рециклирани материјали, овој производ е само едно од решенијата на adidas за елиминирање на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • AEROREADY технологија
 • Грб на Реал Мадрид
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S
  M
  L
  XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош