Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(HR7851)
adidas

adidas Essentials

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Моментална цена
3.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските долен дел тренерки за тренинг adidas Essentials се идеална за сите спортски активности. Малку растегливиот долен дел на тренерката е разноврсна, толку и удобна. Високиот еластичен струк со врвка за влечење обезбедува одлично вклопување и лесна персонализација. Нашата позната технологија AEROREADY ја апсорбира влагата и ве одржува суви и свежи. Страничниот џеб со патент безбедно ќе ги смести сите ваши мали предмети. Малку пократка должина ќе ги донесе вашите адидас патики во прв план. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација: Женски долен дел тренерки за тренинг Ткаенина: 50% памук, 47% рециклиран полиестер и 3% еластин AEROREADY технологија Високо еластичен појас со јамка 3-ленти.
Подетално

Женските долен дел тренерки за тренинг adidas Essentials се идеална за сите спортски активности. Малку растегливиот долен дел на тренерката е разноврсна, толку и удобна. Високиот еластичен струк со врвка за влечење обезбедува одлично вклопување и лесна персонализација. Нашата позната технологија AEROREADY ја апсорбира влагата и ве одржува суви и свежи. Страничниот џеб со патент безбедно ќе ги смести сите ваши мали предмети. Малку пократка должина ќе ги донесе вашите адидас патики во прв план. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки за тренинг
 • Ткаенина: 50% памук, 47% рециклиран полиестер и 3% еластин
 • AEROREADY технологија
 • Високо еластичен појас со јамка
 • 3-ленти

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS
  S
  M
  L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.544 ДЕН
  Заштеда 50%
  3.088 ДЕН
  Помош