Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
NIKE Sportswear Club Fleece
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(CD3129-063)
NIKE

NIKE Sportswear Club Fleece

Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Club Fleece се lifestyle панталони кои комбинираат класичен спортски стил со модерен комфор. Овој модел со стандарден крој ќе го придружува вашиот ден од почеток до крај и ќе го исполнат со удобност и комфор. Карго џебовите од двете страни ви обезбедуваат доволно простор за безбедно складирање на сите ваши ситници. Еластичниот појас со учкур обезбедува одлична персонализација и обезбедува дополнителна удобност при носење цел ден. Еластичните делови на ногавиците додаваат спортски стил и ги спречуваат несаканите движења. Овие панталони се идеален сојузник за време на сите активности на отворено. Спецификација: Машки панталони – lifestyle Карго џебови Еластичен појас со учкур Состав: 80% памук и 20% полиестер Еластични делови на ногавиците.
Подетално

Nike Sportswear Club Fleece се lifestyle панталони кои комбинираат класичен спортски стил со модерен комфор. Овој модел со стандарден крој ќе го придружува вашиот ден од почеток до крај и ќе го исполнат со удобност и комфор. Карго џебовите од двете страни ви обезбедуваат доволно простор за безбедно складирање на сите ваши ситници. Еластичниот појас со учкур обезбедува одлична персонализација и обезбедува дополнителна удобност при носење цел ден. Еластичните делови на ногавиците додаваат спортски стил и ги спречуваат несаканите движења. Овие панталони се идеален сојузник за време на сите активности на отворено.
Спецификација:

 • Машки панталони – lifestyle
 • Карго џебови
 • Еластичен појас со учкур
 • Состав: 80% памук и 20% полиестер
 • Еластични делови на ногавиците

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош