Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(IC9922)
adidas

adidas Essentials 3-Stripes

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
3.188 ДЕН
Моментална цена
3.188 ДЕН
Моментална цена
3.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Essentials 3-Stripes се женски lifestyle тренерки кои одлично ќе се вклопат и во вашите активности и во моменти за релаксација. Тренерката е со тесен крој и одлично ја истакнува вашата фигура. Еластичниот појас овозможува непречено движење и уживање, додека манжетните на нозете ќе гарантираат дека се е на своето место во секое време. adidas 3-Stripes е потпис на брендот што се протега по нозете и ја истакнува вашата наклонетост кон брендот. Страничните џебови овозможуваат безбедно складирање на сите ваши мали предмети. Спецификација: Женска тренерка Странични џебови Брендирање adidas 3-Stripes Еластичен појас со јамка Еластичен дел Состав: 100% памук.
Подетално

adidas Essentials 3-Stripes се женски lifestyle тренерки кои одлично ќе се вклопат и во вашите активности и во моменти за релаксација. Тренерката е со тесен крој и одлично ја истакнува вашата фигура. Еластичниот појас овозможува непречено движење и уживање, додека манжетните на нозете ќе гарантираат дека се е на своето место во секое време. adidas 3-Stripes е потпис на брендот што се протега по нозете и ја истакнува вашата наклонетост кон брендот. Страничните џебови овозможуваат безбедно складирање на сите ваши мали предмети.
Спецификација:

 • Женска тренерка
 • Странични џебови
 • Брендирање adidas 3-Stripes
 • Еластичен појас со јамка
 • Еластичен дел
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош