Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas TRAIN ESSENTIALS COTTON 3-STRIPES
adidas TRAIN ESSENTIALS COTTON 3-STRIPES
adidas TRAIN ESSENTIALS COTTON 3-STRIPES
adidas TRAIN ESSENTIALS COTTON 3-STRIPES
adidas TRAIN ESSENTIALS COTTON 3-STRIPES
adidas TRAIN ESSENTIALS COTTON 3-STRIPES
adidas TRAIN ESSENTIALS COTTON 3-STRIPES
adidas TRAIN ESSENTIALS COTTON 3-STRIPES
Женска маица
Код на производ:
(HR7843)
adidas

adidas TRAIN ESSENTIALS COTTON 3-STRIPES

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Направете го секој потег вброен во женскиот врв за тренирање на adidas TRAIN ESSENTIALS COTTON 3-STRIPES. Slim fit кројот го прегрнува вашето тело, додека дизајнот FreeLift овозможува целосен опсег на движења и покриеност за време на тешки вежби. Технологијата AEROREADY управува со влагата, така што останувате суви додека го зголемувате бројот на тренинзи. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од нашите решенија за да се стави крај на пластичниот отпад. Спецификација: Slim fit Кратки ракави Тркалезна јака Исечен раб FreeLift дизајн AEROREADY технологија Состав: 70% рециклиран полиестер, 30% памук.
Подетално

Направете го секој потег вброен во женскиот врв за тренирање на adidas TRAIN ESSENTIALS COTTON 3-STRIPES. Slim fit кројот го прегрнува вашето тело, додека дизајнот FreeLift овозможува целосен опсег на движења и покриеност за време на тешки вежби. Технологијата AEROREADY управува со влагата, така што останувате суви додека го зголемувате бројот на тренинзи. Направен од низа рециклирани материјали и најмалку 70% рециклирана содржина, овој производ е само едно од нашите решенија за да се стави крај на пластичниот отпад.
Спецификација:

 • Slim fit
 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Исечен раб
 • FreeLift дизајн
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 70% рециклиран полиестер, 30% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош