Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essetntials Linear AOP Hoodie
adidas Essetntials Linear AOP Hoodie
adidas Essetntials Linear AOP Hoodie
adidas Essetntials Linear AOP Hoodie
Детски дуксер
Код на производ:
(DV0344)
adidas

adidas Essetntials Linear AOP Hoodie

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална цена
2.488 ДЕН
Цена со попуст
1.493 ДЕН
Заштеда: 995 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 164 13-14г.
  • 170 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
164 13-14г.
170 14-15г.
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер GS2195
Prosecna ocena:
ocena
1
ocena
1
1.673 ДЕН
Заштеда 40%
2.788 ДЕН
Помош