Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas TRAIN ESSENTIALS SEASONAL
adidas TRAIN ESSENTIALS SEASONAL
adidas TRAIN ESSENTIALS SEASONAL
adidas TRAIN ESSENTIALS SEASONAL
adidas TRAIN ESSENTIALS SEASONAL
adidas TRAIN ESSENTIALS SEASONAL
adidas TRAIN ESSENTIALS SEASONAL
adidas TRAIN ESSENTIALS SEASONAL
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(IB8147)
adidas

adidas TRAIN ESSENTIALS SEASONAL

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
4.388 ДЕН
Моментална цена
4.388 ДЕН
Моментална цена
4.388 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Од стационарни велосипеди до слободни тежини, извлечете го максимумот од вежбањето во машките тренерки на adidas TRAIN ESSENTIALS SEASONAL. Технологијата за исфрлање на влагата AEROREADY ве одржува суви, така што поминувате помалку време за бришење опрема и повеќе време за вежбање. Џебовите со патент го држат вашиот телефон и другите основни работи при рака. Спецификација: Regular fit Еластичен прилагодлив појас AEROREADY технологија Предни џебови со патент Заострени ногавици Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

Од стационарни велосипеди до слободни тежини, извлечете го максимумот од вежбањето во машките тренерки на adidas TRAIN ESSENTIALS SEASONAL. Технологијата за исфрлање на влагата AEROREADY ве одржува суви, така што поминувате помалку време за бришење опрема и повеќе време за вежбање. Џебовите со патент го држат вашиот телефон и другите основни работи при рака.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • AEROREADY технологија
 • Предни џебови со патент
 • Заострени ногавици
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош