Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
Женска маица
Код на производ:
(DX7906-690)
NIKE

NIKE Sportswear Essential

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Моментална цена
2.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential е женска маичка совршена за вашиот секој ден. Ја усовршивме нашата маичка Club Essentials и ѝ дадовме лесна комбинација идеална за секојдневно носење. Малку пошироко, малку пократко и со малку закривен долен раб е неверојатно удобно. Памучната ткаенина за секој ден е мека и лесна. Со класичен крој и опуштена силуета низ телото и колковите, оваа маица ќе ви обезбеди максимална удобност од ден на ден. Спецификација: Женска lifestyle маица со кратки ракави Машинско перење Материјал: 50-100% памук / 0-50% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Essential е женска маичка совршена за вашиот секој ден. Ја усовршивме нашата маичка Club Essentials и ѝ дадовме лесна комбинација идеална за секојдневно носење. Малку пошироко, малку пократко и со малку закривен долен раб е неверојатно удобно. Памучната ткаенина за секој ден е мека и лесна. Со класичен крој и опуштена силуета низ телото и колковите, оваа маица ќе ви обезбеди максимална удобност од ден на ден.
Спецификација:

 • Женска lifestyle маица со кратки ракави
 • Машинско перење
 • Материјал: 50-100% памук / 0-50% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица CI1383-368
  845 ДЕН
  Заштеда 50%
  1.690 ДЕН
  Помош