Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

PUMA ESS LEGGINGS
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(851813-01)
PUMA

PUMA ESS LEGGINGS

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
595 ДЕН
Заштеда: 595 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • M M
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд PUMA
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
M M
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош