Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
NIKE Jordan Essentials
Код на производ:
(DV7652-687)
NIKE

NIKE Jordan Essentials

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Со машките мрежести шорцеви Nike Jordan Essentials, ќе бидете подготвени за кошарка од пролет до есен. Лесната мрежеста ткаенина ќе ви овозможи чувство на свежо чувство, додека еластичниот појас со јамка ќе ви овозможи целосно да ги прилагодите овие шорцеви на вашите потреби. Мрежестата ткаенина е мека и прозрачна. Страничните џебови и еден на задната страна обезбедуваат одлично место за вашите основни работи. Спецификација: Машки кошаркарски шорцеви Машинско перење Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Со машките мрежести шорцеви Nike Jordan Essentials, ќе бидете подготвени за кошарка од пролет до есен. Лесната мрежеста ткаенина ќе ви овозможи чувство на свежо чувство, додека еластичниот појас со јамка ќе ви овозможи целосно да ги прилагодите овие шорцеви на вашите потреби. Мрежестата ткаенина е мека и прозрачна. Страничните џебови и еден на задната страна обезбедуваат одлично место за вашите основни работи.
Спецификација:

 • Машки кошаркарски шорцеви
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош