Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

KRONOS KRONOS LA BELLA ITALIA II PANTS
KRONOS KRONOS LA BELLA ITALIA II PANTS
KRONOS KRONOS LA BELLA ITALIA II PANTS
KRONOS KRONOS LA BELLA ITALIA II PANTS
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(KRZ193113-03)
KRONOS

KRONOS KRONOS LA BELLA ITALIA II PANTS

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
716 ДЕН
Заштеда: 1.074 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • S S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд KRONOS
Возраст За возрасни
Оставите оценка
Trenutno nema komentara
Помош