Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
adidas Essentials 3-Stripes
Женски хеланки
Код на производ:
(IC9894)
adidas

adidas Essentials 3-Stripes

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Моментална цена
2.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Essentials 3-Stripes се женски спортски хеланки. Сигурното е добро, а токму тоа ви го носат овие хеланки. Функцијата adidas 3-Stripes се протега по должината на нозете за да ја нагласи наклонетоста на вашиот бренд. Високиот струк на овој модел ја обезбедува удобноста што ја сакате од спортските хеланки. Мекиот, растеглив материјал значи дека ќе можете слободно да се движите или да уживате на каучот. Тие се направени од најмалку 70% рециклирани материјали. Спецификација: Женски хеланки Висок струк Брендирање adidas 3-Stripes Состав: 90% памук, 10% еластин.
Подетално

adidas Essentials 3-Stripes се женски спортски хеланки. Сигурното е добро, а токму тоа ви го носат овие хеланки. Функцијата adidas 3-Stripes се протега по должината на нозете за да ја нагласи наклонетоста на вашиот бренд. Високиот струк на овој модел ја обезбедува удобноста што ја сакате од спортските хеланки. Мекиот, растеглив материјал значи дека ќе можете слободно да се движите или да уживате на каучот. Тие се направени од најмалку 70% рециклирани материјали. Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Висок струк
 • Брендирање adidas 3-Stripes
 • Состав: 90% памук, 10% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  Оставите оценка

  • Mende
   Mende

   27.03.2023. 16:12

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.952 ДЕН
  Заштеда 30%
  2.788 ДЕН
  Помош