Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

LONSDALE Street
LONSDALE Street
LONSDALE Street
LONSDALE Street
LONSDALE Street
LONSDALE Street
LONSDALE Street
LONSDALE Street
Машки дуксер
Код на производ:
(LNA231M606-3A)
LONSDALE

LONSDALE Street

Претходна цена
4.690 ДЕН
Моментална цена
4.690 ДЕН
Цена со попуст
2.345 ДЕН
Заштеда: 2.345 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Едноставна и удобна, машкиот lifestyle дуксер Lonsdale Street лесно ќе го најде своето место во вашата секојдневна гардероба. Целосното затворање со патент го прави овој дуксер идеален за слоевитост. Предните џебови се идеални за складирање ситници, додека еластичните делови на ракавите и рабовите го задржуваат дуксерот на место и спречуваат навлегување на студен воздух. Капуљачата ви овозможува дополнителна топлина кога температурите паѓаат. Едноставните линии на дизајнот го прават овој дуксер Lonsdale Street лесен за усогласување со остатокот од вашата гардероба. Спецификација• Машки дуксер - lifestyle• Еластични делови на ракавите и рабовите• Прилагодлива капа• Целосно затворање со патент• Предни џебови• Состав: 95% памук, 5% вискоза.
Подетално

Едноставна и удобна, машкиот lifestyle дуксер Lonsdale Street лесно ќе го најде своето место во вашата секојдневна гардероба. Целосното затворање со патент го прави овој дуксер идеален за слоевитост. Предните џебови се идеални за складирање ситници, додека еластичните делови на ракавите и рабовите го задржуваат дуксерот на место и спречуваат навлегување на студен воздух. Капуљачата ви овозможува дополнителна топлина кога температурите паѓаат. Едноставните линии на дизајнот го прават овој дуксер Lonsdale Street лесен за усогласување со остатокот од вашата гардероба.
Спецификација
• Машки дуксер - lifestyle
• Еластични делови на ракавите и рабовите
• Прилагодлива капа
• Целосно затворање со патент
• Предни џебови
• Состав: 95% памук, 5% вискоза

Карактеристика Вредност
Категорија Дуксер
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд LONSDALE
Возраст За возрасни
За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LNA231M607-02
2.195 ДЕН
Заштеда 50%
4.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LNA231M607-06
2.195 ДЕН
Заштеда 50%
4.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер LNA231M601-01
3.095 ДЕН
Заштеда 50%
6.190 ДЕН
Помош