Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Машки дуксер
Код на производ:
(HY5930)
adidas

adidas Essentials

Подготвени за освежување? Новата колекција е тука! Новите модели, интересни бои, урбани кроеви, нови технологии и многу повеќе ги красат новите колекции на светски познатите брендови. Бидете први што ќе ги прошетате најновите трендови по улиците на вашиот град!

 

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.950 ДЕН
Заштеда: 738 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Essentials e машки lifestyle дуксер кој го издигнува стилот на гардероба од суштинско значење на следното ниво со својата врвна топлина. Контрастните панели ја зголемуваат естетиката и го зголемуваат бројот на комбинации на облека. Во кенгур џебот можете да ги ставите сите ваши ситници и, доколку е потребно, да ги загреете рацете. Логото на adidas јасно зборува за вашата љубов кон овој бренд. Манжетните и рабовите спречуваат несакано движење, а лесно прилагодливата капа со врвка додава топлина и функционалност. Облечете го овој дуксер на adidas и започнете ги новите авантури кои ги носи новиот ден. Спецификација: Маишки дуксер – lifestyle Прилагодлива капа Контрастни панели Кенгурски џеб Логото на adidas.
Подетално

adidas Essentials e машки lifestyle дуксер кој го издигнува стилот на гардероба од суштинско значење на следното ниво со својата врвна топлина. Контрастните панели ја зголемуваат естетиката и го зголемуваат бројот на комбинации на облека. Во кенгур џебот можете да ги ставите сите ваши ситници и, доколку е потребно, да ги загреете рацете. Логото на adidas јасно зборува за вашата љубов кон овој бренд. Манжетните и рабовите спречуваат несакано движење, а лесно прилагодливата капа со врвка додава топлина и функционалност. Облечете го овој дуксер на adidas и започнете ги новите авантури кои ги носи новиот ден.
Спецификација:

 • Маишки дуксер – lifestyle
 • Прилагодлива капа
 • Контрастни панели
 • Кенгурски џеб
 • Логото на adidas

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош