за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

Пребарај ја страната
NIKE Sportswear Club Essentials
NIKE Sportswear Club Essentials
NIKE Sportswear Club Essentials
NIKE Sportswear Club Essentials
NIKE Sportswear Club Essentials
NIKE Sportswear Club Essentials
NIKE Sportswear Club Essentials
NIKE Sportswear Club Essentials
Код на производ: DX7902-100
NIKE

NIKE Sportswear Club Essentials

Код на производ: DX7902-100
Женската lifestyle маичка Nike Club Essentials е освежена верзија на класичниот модел, која сега нуди лесно вклопување и модерен изглед совршен за секојдневно носење. Малку поширока, малку пократка и со малку закривен раб, оваа секогаш добра маичка сега нуди модерен шмек. Класик во ново издание. Спецификација: Кратки ракави Тркалезна јака Малку закривен раб Состав: 50% памук, 50% полиестер.
1.890 ДЕН
1.890 ДЕН
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
Изберете ја количината: 1 Kom
2
1
Потребно е да ја изберете саканата големина!
Зачувајте во листата на желби

Производот може да се врати во рок од 15 денa

 Доставата е бесплатна за нарачки над 2990 ден

Зачувајте во листата на желби

Женската lifestyle маичка Nike Club Essentials е освежена верзија на класичниот модел, која сега нуди лесно вклопување и модерен изглед совршен за секојдневно носење. Малку поширока, малку пократка и со малку закривен раб, оваа секогаш добра маичка сега нуди модерен шмек. Класик во ново издание.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Тркалезна јака
 • Малку закривен раб
 • Состав: 50% памук, 50% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  За овој производ моментално нема оцена. Оценувањето е овозможено само на корисниците кои го имаат купено производот на sportvision.mk.
  Во моментов нема коментари

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DV7930-795
  5.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица CZ7339-101
  1.990 ДЕН
  Додај во кошничка
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Маица DV7930-519
  5.190 ДЕН
  Додај во кошничка
  NIKE Sportswear Club Essentials
  Маица
  NIKE Sportswear Club Essentials