Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials Slim Tapered
adidas Essentials Slim Tapered
adidas Essentials Slim Tapered
adidas Essentials Slim Tapered
adidas Essentials Slim Tapered
adidas Essentials Slim Tapered
adidas Essentials Slim Tapered
adidas Essentials Slim Tapered
adidas Essentials Slim Tapered
adidas Essentials Slim Tapered
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(GM5542)
adidas

adidas Essentials Slim Tapered

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS SLIM TAPERED PANT CUFFED PANT Женските тренерки се slim fit и имаат класичен изглед кој одговара на вашиот секојдневен спортски стил. Еластичниот појас со јамка и манжетни за нозете обезбедуваат сè да остане на своето место без разлика колку трчање бара вашиот ден. Нашите производи од памук поддржуваат одржливо одгледување памук. Ова е дел од нашата амбиција да го намалиме пластичниот отпад.Спецификација: Slim fit Прилагодлив еластичен појас Странични џебови Ранфле на нозете 3 ленти на страните по целата должина Мало лого на adidas на левата нога Материјал: 93% памук, 7% еластин.
Подетално

adidas ESSENTIALS SLIM TAPERED PANT CUFFED PANT Женските тренерки се slim fit и имаат класичен изглед кој одговара на вашиот секојдневен спортски стил. Еластичниот појас со јамка и манжетни за нозете обезбедуваат сè да остане на своето место без разлика колку трчање бара вашиот ден. Нашите производи од памук поддржуваат одржливо одгледување памук. Ова е дел од нашата амбиција да го намалиме пластичниот отпад.

Спецификација:

 • Slim fit
 • Прилагодлив еластичен појас
 • Странични џебови
 • Ранфле на нозете
 • 3 ленти на страните по целата должина
 • Мало лого на adidas на левата нога
 • Материјал: 93% памук, 7% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош