Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

ICEPEAK LOUIN JR
ICEPEAK LOUIN JR
ICEPEAK LOUIN JR
ICEPEAK LOUIN JR
Детска јакна
Код на производ:
(50035553I-490)
ICEPEAK

ICEPEAK LOUIN JR

Претходна цена
6.490 ДЕН
Моментална цена
6.490 ДЕН
Цена со попуст
5.192 ДЕН
Заштеда: 1.298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 62 62
 • 68 68
 • 74 74
 • 80 80
 • 86 86
 • 92 18-24м
 • 98 2-3г.
 • 104 3-4г.
 • 110 4-5г.
 • 116 5-6г.
 • 122 6-7г.
 • 128 7-8г.
 • 134 134
 • 140 9-10г.
 • 146 146
 • 152 11-12г.
 • 158 158
 • 164 13-14г.
 • 170 170
 • 176 14-15г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Јакна
Пол Деца-момчиња
Намена Скијање
Бренд ICEPEAK
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
62
68
74
80
86
92 18-24м
98 2-3г.
104 3-4г.
110 4-5г.
116 5-6г.
122 6-7г.
128 7-8г.
134
140 9-10г.
146
152 11-12г.
158
164 13-14г.
170
176 14-15г.
Оставите оценка
Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 50035553I-990
5.192 ДЕН
Заштеда 20%
6.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Јакна 50043566I-380
5.992 ДЕН
Заштеда 20%
7.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна 50043569I-585
7.112 ДЕН
Заштеда 20%
8.890 ДЕН
Помош