Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Машки дуксер
Код на производ:
(DQ4207-217)
NIKE

NIKE Air

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air машкиот lifestyle дуксер е инспириран од иконите кои помогнаа да се создаде брендот Swoosh. Еластичните манжетни и поработ ве загреваат каде ѝ да ве однесе денот. Мазна однадвор и мека одвнатре, ткаенината од која е направен ви обезбедува топлина и удобност. Прилагодливата капуљача ви помага да ги прилагодите приспособувањето и стилот. Суптилната гумена Nike Air графика на градите го заокружува вашиот стил. Совршен избор за секој ден. Спецификации: Standard fit Еластични манжетни и пораб Прилагодлива капуљача Машинско перење Состав: 100% памук .
Подетално

Nike Air машкиот lifestyle дуксер е инспириран од иконите кои помогнаа да се создаде брендот Swoosh. Еластичните манжетни и поработ ве загреваат каде ѝ да ве однесе денот. Мазна однадвор и мека одвнатре, ткаенината од која е направен ви обезбедува топлина и удобност. Прилагодливата капуљача ви помага да ги прилагодите приспособувањето и стилот. Суптилната гумена Nike Air графика на градите го заокружува вашиот стил. Совршен избор за секој ден.
Спецификации:

 • Standard fit
 • Еластични манжетни и пораб
 • Прилагодлива капуљача
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош