Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Ua Rival Cotton Shorts
UNDER ARMOUR Ua Rival Cotton Shorts
UNDER ARMOUR Ua Rival Cotton Shorts
UNDER ARMOUR Ua Rival Cotton Shorts
Код на производ:
(1363508-408)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Ua Rival Cotton Shorts

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
1.790 ДЕН
Моментална цена
1.790 ДЕН
Цена со попуст
1.432 ДЕН
Заштеда: 358 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM 9-10г.
 • SM SM
 • S 9-10г.
 • YMD 11-12г.
 • MD MD
 • M 11-12г.
 • YLG 13-14г.
 • YXL 14-15г.
 • LG LG
 • L 13-14г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
UNDER ARMOR Rival се машки детски шорцеви за тинејџери. Чекор по чекор. Изградете доверба во овие функционални шорцеви за животен стил. Изработен е од исклучително мек памук, кој во контакт со вашата кожа дава неверојатна удобност и пријатност. Еластичниот појас и двете капи овозможуваат одлично вклопување и лесна персонализација. Под десниот џеб се наоѓа дискретна графика која ја покажува вашата спортска посветеност. Облечете ги овие лесни и меки шорцеви и започнете нов ден и нови летни авантури. Спецификација: Шорцеви за тинејџери Состав: памук UA графика Еластичен појас и врвки.
Подетално

UNDER ARMOR Rival се машки детски шорцеви за тинејџери. Чекор по чекор. Изградете доверба во овие функционални шорцеви за животен стил. Изработен е од исклучително мек памук, кој во контакт со вашата кожа дава неверојатна удобност и пријатност. Еластичниот појас и двете капи овозможуваат одлично вклопување и лесна персонализација. Под десниот џеб се наоѓа дискретна графика која ја покажува вашата спортска посветеност. Облечете ги овие лесни и меки шорцеви и започнете нов ден и нови летни авантури.

Спецификација:

 • Шорцеви за тинејџери
 • Состав: памук
 • UA графика
 • Еластичен појас и врвки

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Деца-момчиња
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM 9-10г.
  SM
  S 9-10г.
  YMD 11-12г.
  MD
  M 11-12г.
  YLG 13-14г.
  YXL 14-15г.
  LG
  L 13-14г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош