Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

JACK WOLFSKIN Alex
JACK WOLFSKIN Alex
JACK WOLFSKIN Alex
JACK WOLFSKIN Alex
JACK WOLFSKIN Alex
JACK WOLFSKIN Alex
JACK WOLFSKIN Alex
JACK WOLFSKIN Alex
JACK WOLFSKIN Alex
JACK WOLFSKIN Alex
Машка јакна
Код на производ:
(1207251-4018)
JACK WOLFSKIN

JACK WOLFSKIN Alex

Претходна цена
18.590 ДЕН
Моментална цена
18.590 ДЕН
Цена со попуст
13.013 ДЕН
Заштеда: 5.577 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
JACK WOLFSKIN ALEX е долга машка јакна. Се упатувате кон врвот во пукнатината на зори. По тесните планински патеки дува силен ветер, но тоа не ви е проблем - затоа што ја носите јакната со долга линија JACK WOLFSKIN ALEX. Има неколку надворешни и внатрешни џебови за сите неопходни работи што ви се потребни во вашата авантура. Капата е фиксирана со можност за прилагодување на обемот. Спецификација: Машка долга јакна Полнење со пердуви 4 надворешни и еден внатрешен џеб Фиксна капа.
Подетално

JACK WOLFSKIN ALEX е долга машка јакна. Се упатувате кон врвот во пукнатината на зори. По тесните планински патеки дува силен ветер, но тоа не ви е проблем - затоа што ја носите јакната со долга линија JACK WOLFSKIN ALEX. Има неколку надворешни и внатрешни џебови за сите неопходни работи што ви се потребни во вашата авантура. Капата е фиксирана со можност за прилагодување на обемот.

Спецификација:

 • Машка долга јакна
 • Полнење со пердуви
 • 4 надворешни и еден внатрешен џеб
 • Фиксна капа

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд JACK WOLFSKIN
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна 1206622-6350
  7.413 ДЕН
  Заштеда 30%
  10.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна 1206612-6350
  9.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  11.590 ДЕН
  Помош