Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Sport Crossover
NIKE Jordan Sport Crossover
NIKE Jordan Sport Crossover
NIKE Jordan Sport Crossover
NIKE Jordan Sport Crossover
NIKE Jordan Sport Crossover
NIKE Jordan Sport Crossover
NIKE Jordan Sport Crossover
NIKE Jordan Sport Crossover
NIKE Jordan Sport Crossover
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DQ7332-010)
NIKE

NIKE Jordan Sport Crossover

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Sport Crossover машките долен дел тренерки ја комбинираат вашата љубов кон вашиот омилен материјал од руно со Jordan линијата. Дали одржувате кошаркарски стил на облекување и надвор од теренот? Овие долен дел тренерки ќе ви овозможат да се чувствувате удобно и да изгледате модерно и опуштено во секое време каде ѝ да се наоѓате. Без разлика дали вежбате или одмарате, направете го тоа во моделот Nike Jordan Sport Crossover за незаборавно чувство. Направен од мек француски фротир и Dri-Fit технологија што ја отстранува потта, ќе ве одржува суви и подготвени за секоја пригода. Ребрестите манжетни се еластични и ги задржуваат ногавиците на своето место, додека еластичниот појас со учкур обезбедува совршено вклопување. Џебовите ви овозможуваат безбедно складирање на малите предмети. Спецификација: Машки долен дел тренерки Странични џебови Технологија Dri-Fit Ребрести манжетни Еластичен појас со учкур Jumpman штампано лого Состав: 62% памук, 38% полиестер.
Подетално

Nike Jordan Sport Crossover машките долен дел тренерки ја комбинираат вашата љубов кон вашиот омилен материјал од руно со Jordan линијата. Дали одржувате кошаркарски стил на облекување и надвор од теренот? Овие долен дел тренерки ќе ви овозможат да се чувствувате удобно и да изгледате модерно и опуштено во секое време каде ѝ да се наоѓате. Без разлика дали вежбате или одмарате, направете го тоа во моделот Nike Jordan Sport Crossover за незаборавно чувство. Направен од мек француски фротир и Dri-Fit технологија што ја отстранува потта, ќе ве одржува суви и подготвени за секоја пригода. Ребрестите манжетни се еластични и ги задржуваат ногавиците на своето место, додека еластичниот појас со учкур обезбедува совршено вклопување. Џебовите ви овозможуваат безбедно складирање на малите предмети.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Странични џебови
 • Технологија Dri-Fit
 • Ребрести манжетни
 • Еластичен појас со учкур
 • Jumpman штампано лого
 • Состав: 62% памук, 38% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош