Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLUMBIA Iceline Ridge™ Jacket
COLUMBIA Iceline Ridge™ Jacket
COLUMBIA Iceline Ridge™ Jacket
COLUMBIA Iceline Ridge™ Jacket
COLUMBIA Iceline Ridge™ Jacket
COLUMBIA Iceline Ridge™ Jacket
COLUMBIA Iceline Ridge™ Jacket
COLUMBIA Iceline Ridge™ Jacket
COLUMBIA Iceline Ridge™ Jacket
COLUMBIA Iceline Ridge™ Jacket
Машка јакна
Код на производ:
(1864271013)
COLUMBIA

COLUMBIA Iceline Ridge™ Jacket

Претходна цена
12.590 ДЕН
Моментална цена
12.590 ДЕН
Моментална цена
12.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Columbia Iceline Ridge™ е машка јакна за скијање со фантастични перформанси, дизајнирана да ве заштити и на и надвор од патеките. Неговиот водоотпорен и горен слој што дише, заедно со обложената, терморефлектирачка постава, ја отстранува потта и ја зачувува телесната топлина. Целосно функционален, има се што ви треба на патеките, од ски карта и џеб за очила, до прилагодлива хауба, манжетни и полите, до еластичен внатрешен појас што го задржува студениот воздух и снегот над половината. Спецификација: Машка јакна за скијање Omni-Heat™ облога Thermarator™ полнење Прилагодлива внатрешна лента за половината Прилагодлива капа Долниот отвор прилагодлив со јамка Прилагодливи манжетни на ракавите Џебови за ски карта и очила Внатрешен џеб Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Columbia Iceline Ridge™ е машка јакна за скијање со фантастични перформанси, дизајнирана да ве заштити и на и надвор од патеките. Неговиот водоотпорен и горен слој што дише, заедно со обложената, терморефлектирачка постава, ја отстранува потта и ја зачувува телесната топлина. Целосно функционален, има се што ви треба на патеките, од ски карта и џеб за очила, до прилагодлива хауба, манжетни и полите, до еластичен внатрешен појас што го задржува студениот воздух и снегот над половината.

Спецификација:

 • Машка јакна за скијање
 • Omni-Heat™ облога
 • Thermarator™ полнење
 • Прилагодлива внатрешна лента за половината
 • Прилагодлива капа
 • Долниот отвор прилагодлив со јамка
 • Прилагодливи манжетни на ракавите
 • Џебови за ски карта и очила
 • Внатрешен џеб
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд COLUMBIA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош