Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Summit Knit
UNDER ARMOUR Summit Knit
UNDER ARMOUR Summit Knit
UNDER ARMOUR Summit Knit
UNDER ARMOUR Summit Knit
UNDER ARMOUR Summit Knit
UNDER ARMOUR Summit Knit
UNDER ARMOUR Summit Knit
UNDER ARMOUR Summit Knit
UNDER ARMOUR Summit Knit
Машки дуксер
Код на производ:
(1373801-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Summit Knit

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
7.390 ДЕН
Моментална цена
7.390 ДЕН
Моментална цена
7.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот дуксер за тренинг Under Armor Summit Knit ви ја обезбедува сета удобност што ви е потребна за да го направите вашето вежбање ефективно. Лесната ткаенина дише и ја обезбедува сета слобода на движење. За да бидете суви и фокусирани за време на тренингот, неговата ткаенина лесно ја отстранува потта од вашата кожа и брзо се суши. Прилагодливата капа обезбедува топлина кога е потребно, додека еластичните манжетни и појасот обезбедуваат идеално вклопување. Изгледајте добро за време на тренингот со машкиот дуксер за тренинг Under Armor Summit Knit. Спецификација: Прилагодлива капа Еластични манжетни на ракавите и појасот Целосно затворање со патент Кенгурски џеб Состав: 65% полиестер, 29% памук, 6% еластин.
Подетално

Машкиот дуксер за тренинг Under Armor Summit Knit ви ја обезбедува сета удобност што ви е потребна за да го направите вашето вежбање ефективно. Лесната ткаенина дише и ја обезбедува сета слобода на движење. За да бидете суви и фокусирани за време на тренингот, неговата ткаенина лесно ја отстранува потта од вашата кожа и брзо се суши. Прилагодливата капа обезбедува топлина кога е потребно, додека еластичните манжетни и појасот обезбедуваат идеално вклопување. Изгледајте добро за време на тренингот со машкиот дуксер за тренинг Under Armor Summit Knit.
Спецификација:

 • Прилагодлива капа
 • Еластични манжетни на ракавите и појасот
 • Целосно затворање со патент
 • Кенгурски џеб
 • Состав: 65% полиестер, 29% памук, 6% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош