Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Tech™
UNDER ARMOUR Tech™
UNDER ARMOUR Tech™
UNDER ARMOUR Tech™
UNDER ARMOUR Tech™
UNDER ARMOUR Tech™
Женска маица
Код на производ:
(1373969-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Tech™

Претходна цена
3.890 ДЕН
Моментална цена
3.890 ДЕН
Моментална цена
3.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машкиот дуксер за вежбање Under Armor Tech™ е дел од нашата оригинална опрема: удобна, лесна и ве одржува свежи. Значи, сè што ви треба. Ткаенината UA Tech™ брзо се суши, е исклучително мека и нуди поприродно чувство. Материјалот што ја отстранува потта обезбедува долготрајна свежина. Новиот, помодерен крој и обликуван раб овозможува добро покривање и слобода на движење. Затворањето со патент ½ ви овозможува да го прилагодите одговарањето. Спецификација: UA Tech™ ткаенина Обликуван раб ½ затворање со патент Состав: 100% полиестер.
Подетално

Машкиот дуксер за вежбање Under Armor Tech™ е дел од нашата оригинална опрема: удобна, лесна и ве одржува свежи. Значи, сè што ви треба. Ткаенината UA Tech™ брзо се суши, е исклучително мека и нуди поприродно чувство. Материјалот што ја отстранува потта обезбедува долготрајна свежина. Новиот, помодерен крој и обликуван раб овозможува добро покривање и слобода на движење. Затворањето со патент ½ ви овозможува да го прилагодите одговарањето.
Спецификација:

 • UA Tech™ ткаенина
 • Обликуван раб
 • ½ затворање со патент
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош