Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Summit Knit
UNDER ARMOUR Summit Knit
UNDER ARMOUR Summit Knit
UNDER ARMOUR Summit Knit
UNDER ARMOUR Summit Knit
UNDER ARMOUR Summit Knit
UNDER ARMOUR Summit Knit
UNDER ARMOUR Summit Knit
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(1373803-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Summit Knit

Претходна цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Моментална цена
5.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Долниот дел од машката тренерка The Under Armor Summit е направен од ткаенина која е мазна од двете страни, лесно ја отстранува потта, се протега и ја задржува топлината. Ткаенината што дише нуди оптимална вентилација и е еластична, за супериорна подвижност. Не ја задржува влагата, па дава свежина до крајот на тренингот. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува идеално вклопување. Спецификација: Внатрешен спој: 77,5 cm Еластичен прилагодлив појас Состав: 65% полиестер, 29% памук, 6% еластин.
Подетално

Долниот дел од машката тренерка The Under Armor Summit е направен од ткаенина која е мазна од двете страни, лесно ја отстранува потта, се протега и ја задржува топлината. Ткаенината што дише нуди оптимална вентилација и е еластична, за супериорна подвижност. Не ја задржува влагата, па дава свежина до крајот на тренингот. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува идеално вклопување.
Спецификација:

 • Внатрешен спој: 77,5 cm
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Состав: 65% полиестер, 29% памук, 6% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош