Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLUMBIA Aldercrest™
COLUMBIA Aldercrest™
COLUMBIA Aldercrest™
COLUMBIA Aldercrest™
COLUMBIA Aldercrest™
COLUMBIA Aldercrest™
COLUMBIA Aldercrest™
COLUMBIA Aldercrest™
COLUMBIA Aldercrest™
COLUMBIA Aldercrest™
Машка јакна
Код на производ:
(2008461010)
COLUMBIA

COLUMBIA Aldercrest™

Претходна цена
17.990 ДЕН
Моментална цена
17.990 ДЕН
Моментална цена
17.990 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Columbia Aldercrest™ е машка пердувеста јакна за активности на отворено. Има полнење со пердуви од 650 единици за полнење, кои со технологијата Omni-Heat™ што ја задржува топлината на вашето тело обезбедува оптимална топлина за целиот ден. Можете лесно да ја прилагодите капата на вашите потреби со помош на јамки, а сите неопходни работи можете да ги складирате во џебовите со патент. Спецификација: Машка јакна со пердуви за активности на отворено Omni-Heat™ облога што рефлектира топлина Полнење од 650 fill power пердуви Прилагодлива капа Џебови со патент.
Подетално

Columbia Aldercrest™ е машка пердувеста јакна за активности на отворено. Има полнење со пердуви од 650 единици за полнење, кои со технологијата Omni-Heat™ што ја задржува топлината на вашето тело обезбедува оптимална топлина за целиот ден. Можете лесно да ја прилагодите капата на вашите потреби со помош на јамки, а сите неопходни работи можете да ги складирате во џебовите со патент.
Спецификација:

 • Машка јакна со пердуви за активности на отворено
 • Omni-Heat™ облога што рефлектира топлина
 • Полнење од 650 fill power пердуви
 • Прилагодлива капа
 • Џебови со патент

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд COLUMBIA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош