Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLUMBIA Pike Lake™ Long Jacket
COLUMBIA Pike Lake™ Long Jacket
COLUMBIA Pike Lake™ Long Jacket
COLUMBIA Pike Lake™ Long Jacket
COLUMBIA Pike Lake™ Long Jacket
COLUMBIA Pike Lake™ Long Jacket
COLUMBIA Pike Lake™ Long Jacket
COLUMBIA Pike Lake™ Long Jacket
COLUMBIA Pike Lake™ Long Jacket
COLUMBIA Pike Lake™ Long Jacket
Женска јакна
Код на производ:
(1976201397)
COLUMBIA

COLUMBIA Pike Lake™ Long Jacket

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
10.390 ДЕН
Моментална цена
10.390 ДЕН
Моментална цена
10.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Columbia Pike Lake™ е женска долга јакна, совршена за сите активности на ниски температури. Ќе изгледате добро во оваа јакна без да го жртвувате доброто чувство за топлина. Со својот терморефлективен модел Omni-Heat™, ја задржува топлината на вашето тело, додека полнењето Thermarator™, кое има изглед и чувство на вистински пердуви и е издржливо како синтетичко полнење, носи повеќе топлина со целосна леснотија. Џебовите на различни места се безбедно место за складирање на сите ваши основни мали нешта што секогаш ги носите со себе. Спецификација: Женска долга јакна Omni-Heat™ облога што рефлектира топлина Thermarator™ полнење Прилагодлива капа Прилагодлив отвор на дното Внатрешни и странични џебови со патент.
Подетално

Columbia Pike Lake™ е женска долга јакна, совршена за сите активности на ниски температури. Ќе изгледате добро во оваа јакна без да го жртвувате доброто чувство за топлина. Со својот терморефлективен модел Omni-Heat™, ја задржува топлината на вашето тело, додека полнењето Thermarator™, кое има изглед и чувство на вистински пердуви и е издржливо како синтетичко полнење, носи повеќе топлина со целосна леснотија. Џебовите на различни места се безбедно место за складирање на сите ваши основни мали нешта што секогаш ги носите со себе. Спецификација:

 • Женска долга јакна
 • Omni-Heat™ облога што рефлектира топлина
 • Thermarator™ полнење
 • Прилагодлива капа
 • Прилагодлив отвор на дното
 • Внатрешни и странични џебови со патент

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд COLUMBIA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош