Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Машки дуксер
Код на производ:
(DQ4020-549)
NIKE

NIKE Sportswear

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е машки lifestyle дуксер кој е дизајниран да ви обезбеди топлина и удобност. Еластичните манжетни и поработ ќе ве загреат каде ѝ да ве однесе денот. Прилагодливата капуљача нуди персонализирано покривање. Интересните графики внесуваат оптимизам во вашиот стил. Овој дуксер е совршен избор за секој ден. Спецификација: Standard fit Кенгур џеб Еластични манжетни и пораб Прилагодлива капуљача Машинско перење Состав: 80% памук, 20 % полиестер.
Подетално

Nike Sportswear е машки lifestyle дуксер кој е дизајниран да ви обезбеди топлина и удобност. Еластичните манжетни и поработ ќе ве загреат каде ѝ да ве однесе денот. Прилагодливата капуљача нуди персонализирано покривање. Интересните графики внесуваат оптимизам во вашиот стил. Овој дуксер е совршен избор за секој ден.
Спецификација:

 • Standard fit
 • Кенгур џеб
 • Еластични манжетни и пораб
 • Прилагодлива капуљача
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20 % полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош