Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLUMBIA Csc™ Seasonal Logo Tee
COLUMBIA Csc™ Seasonal Logo Tee
COLUMBIA Csc™ Seasonal Logo Tee
COLUMBIA Csc™ Seasonal Logo Tee
COLUMBIA Csc™ Seasonal Logo Tee
COLUMBIA Csc™ Seasonal Logo Tee
COLUMBIA Csc™ Seasonal Logo Tee
COLUMBIA Csc™ Seasonal Logo Tee
Машка маица
Код на производ:
(1991031013)
COLUMBIA

COLUMBIA Csc™ Seasonal Logo Tee

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Columbia Seasonal Logo е машка lifestyle маица со кратки ракави. Опуштете се по напорната активност надвор во оваа маичка со кратки ракави изработена од 100% органски памук со впечатлива графика Columbia на градите. Спецификација: Машка lifestyle маица со кратки ракави Модел: active fit Материјал: 100% органски памук.
Подетално

Columbia Seasonal Logo е машка lifestyle маица со кратки ракави. Опуштете се по напорната активност надвор во оваа маичка со кратки ракави изработена од 100% органски памук со впечатлива графика Columbia на градите.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица со кратки ракави
 • Модел: active fit
 • Материјал: 100% органски памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд COLUMBIA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош