Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLUMBIA Labyrinth Loop™
COLUMBIA Labyrinth Loop™
COLUMBIA Labyrinth Loop™
COLUMBIA Labyrinth Loop™
COLUMBIA Labyrinth Loop™
COLUMBIA Labyrinth Loop™
COLUMBIA Labyrinth Loop™
COLUMBIA Labyrinth Loop™
COLUMBIA Labyrinth Loop™
COLUMBIA Labyrinth Loop™
Машка јакна
Код на производ:
(1957341398)
COLUMBIA

COLUMBIA Labyrinth Loop™

Претходна цена
10.390 ДЕН
Моментална цена
10.390 ДЕН
Моментална цена
10.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Columbia Labyrinth Loop™ е машка јакна за трчање, скијање или спортови на снег. Ви го носи златниот стандард кога станува збор за топлината, бидејќи неговите рециклирани синтетички пердуви и напредната терморефлективна постава Omni-Heat™ Infinity ќе ви обезбедат оптимална топлина за време на активностите на студеното време. Omni-Heat™ рециклираниот синтетички филтер е целосно функционален бидејќи лесно се компресира и е неверојатно лесен за пакување и останува топол дури и кога е влажен. Различните внатрешни и надворешни џебови и мешавината на материјали го комплетираат сетот на разлики на оваа јакна во споредба со сличните. Спецификација: Машка јакна за трчање или скијање Термичка рефлектирачка облога Omni-Heat™ Infinity Omni-Heat™ рециклирани синтетички пердуви Еластични тесни манжетни на ракавите, капата и долниот отвор Заштита на брадата Внатрешен џеб со патент Странични џебови со патент.
Подетално

Columbia Labyrinth Loop™ е машка јакна за трчање, скијање или спортови на снег. Ви го носи златниот стандард кога станува збор за топлината, бидејќи неговите рециклирани синтетички пердуви и напредната терморефлективна постава Omni-Heat™ Infinity ќе ви обезбедат оптимална топлина за време на активностите на студеното време. Omni-Heat™ рециклираниот синтетички филтер е целосно функционален бидејќи лесно се компресира и е неверојатно лесен за пакување и останува топол дури и кога е влажен. Различните внатрешни и надворешни џебови и мешавината на материјали го комплетираат сетот на разлики на оваа јакна во споредба со сличните.
Спецификација:

 • Машка јакна за трчање или скијање
 • Термичка рефлектирачка облога Omni-Heat™ Infinity
 • Omni-Heat™ рециклирани синтетички пердуви
 • Еластични тесни манжетни на ракавите, капата и долниот отвор
 • Заштита на брадата
 • Внатрешен џеб со патент
 • Странични џебови со патент

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд COLUMBIA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош