Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE One Dri-FIT Swoosh
NIKE One Dri-FIT Swoosh
NIKE One Dri-FIT Swoosh
NIKE One Dri-FIT Swoosh
NIKE One Dri-FIT Swoosh
NIKE One Dri-FIT Swoosh
Код на производ:
(DX1027-623)
NIKE

NIKE One Dri-FIT Swoosh

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Повторно доживејте ги тие средношколски денови на патеката во Nike One Dri-FIT Swoosh женската маичка без ракави. Со ткаенина што ја отстранува потта, широки отвори за раце и странични исечоци, оваа маичка ќе ве одржува суви и свежи. Ви дава лежерен изглед и се движи со вас. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Високото деколте ви дава одлична покриеност додека се движите, се наведнувате и се истегнувате. Спецификација: Женска маица без ракави за трчање Nike Dri-FIT технологија Машинско перење Материјал: 100% полиестер.
Подетално

Повторно доживејте ги тие средношколски денови на патеката во Nike One Dri-FIT Swoosh женската маичка без ракави. Со ткаенина што ја отстранува потта, широки отвори за раце и странични исечоци, оваа маичка ќе ве одржува суви и свежи. Ви дава лежерен изглед и се движи со вас. Технологијата Nike Dri-FIT ја отстранува потта од вашата кожа за брзо испарување, правејќи ве суви и удобни. Високото деколте ви дава одлична покриеност додека се движите, се наведнувате и се истегнувате.
Спецификација:

 • Женска маица без ракави за трчање
 • Nike Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Материјал: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица без ракави
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош