Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-Fit
NIKE Dri-Fit
NIKE Dri-Fit
NIKE Dri-Fit
NIKE Dri-Fit
NIKE Dri-Fit
NIKE Dri-Fit
NIKE Dri-Fit
Женски дуксер
Код на производ:
(DQ6302-010)
NIKE

NIKE Dri-Fit

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-Fit женскиот дуксер за тренинг е тука затоа што вие сакате да имате свој сојузник во рингот. Носете фит, чувствувајте се и бидете фит. Ви треба дуксер додека вежбате во текот на студените денови? Мек, удобен и топол материјал е се што ви треба на вашиот пат кон поставувањето на личните рекорди. Патентното затворање на вратот е интересен детал кој го олеснува облекувањето и соблекувањето. Технологијата на ткаенината ве одржува разладени и суви за совршена рамнотежа и контрола на температурата на телото. Технологијата Dri-Fit ја отстранува вишокот на влага за побрзо испарување и обезбедува непречено тренирање. Ребрестите манжетни ги одржуваат ракавите на место додека се движите без да го нарушат вашиот опсег на движење. Џебовите ви ги загреваат рацете на пат кон теретана и ги чуваат безбедни малите предмети како што се вашата членска картичка и клучевите. Спецификација: Женски дуксер за тренинг Капуљача Технологија Dri-Fit Класичен крој Џебови Машинско перење Состав: 93 % полиестер, 7% спандекс .
Подетално

Nike Dri-Fit женскиот дуксер за тренинг е тука затоа што вие сакате да имате свој сојузник во рингот. Носете фит, чувствувајте се и бидете фит. Ви треба дуксер додека вежбате во текот на студените денови? Мек, удобен и топол материјал е се што ви треба на вашиот пат кон поставувањето на личните рекорди. Патентното затворање на вратот е интересен детал кој го олеснува облекувањето и соблекувањето. Технологијата на ткаенината ве одржува разладени и суви за совршена рамнотежа и контрола на температурата на телото. Технологијата Dri-Fit ја отстранува вишокот на влага за побрзо испарување и обезбедува непречено тренирање. Ребрестите манжетни ги одржуваат ракавите на место додека се движите без да го нарушат вашиот опсег на движење. Џебовите ви ги загреваат рацете на пат кон теретана и ги чуваат безбедни малите предмети како што се вашата членска картичка и клучевите.
Спецификација:

 • Женски дуксер за тренинг
 • Капуљача
 • Технологија Dri-Fit
 • Класичен крој
 • Џебови
 • Машинско перење
 • Состав: 93 % полиестер, 7% спандекс

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ5575-070
  3.832 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.790 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ5558-503
  3.272 ДЕН
  Заштеда 20%
  4.090 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош