Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-Fit
NIKE Dri-Fit
NIKE Dri-Fit
NIKE Dri-Fit
NIKE Dri-Fit
NIKE Dri-Fit
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(CZ6379-276)
NIKE

NIKE Dri-Fit

Претходна цена
4.190 ДЕН
Моментална цена
4.190 ДЕН
Моментална цена
4.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Dri-FIT се долен дел машки тренерки кој првенствено се наменети за вежбање, но можете да го носите и секојдневно. Не се откажувајте од вашите соништа, она што го правите денес ве носи чекор поблиску до она што го сакате утре. Во долните машки тренерки Nike Dri-FIT, задолжително преземете ги токму тие чекори. Останете фокусирани на вашите дневни цели и не дозволувајте непријатностите да влијаат на квалитетот на вашиот тренинг. Благодарение на Dri-FIT технологијата која ја апсорбира потта од кожата и има способност брзо да се исуши, ќе бидете пријатно кул. Моделот е направен од одржливи материјали, користејќи комбинација од органски памук и рециклиран полиестер. Еластичниот појас со подесување ќе обезбеди совршено вклопување, а малку стеснетите нозе нема да ви пречат за време на тренингот. Спецификација: Машки тренерки за тренинг Модел: Standard fit за опуштено, лесно чувство Еластичен појас со подесување Dri-FIT технологија Машинско перење Материјал: 61% памук / 39% полиестер.
Подетално

Nike Dri-FIT се долен дел машки тренерки кој првенствено се наменети за вежбање, но можете да го носите и секојдневно. Не се откажувајте од вашите соништа, она што го правите денес ве носи чекор поблиску до она што го сакате утре. Во долните машки тренерки Nike Dri-FIT, задолжително преземете ги токму тие чекори. Останете фокусирани на вашите дневни цели и не дозволувајте непријатностите да влијаат на квалитетот на вашиот тренинг. Благодарение на Dri-FIT технологијата која ја апсорбира потта од кожата и има способност брзо да се исуши, ќе бидете пријатно кул. Моделот е направен од одржливи материјали, користејќи комбинација од органски памук и рециклиран полиестер. Еластичниот појас со подесување ќе обезбеди совршено вклопување, а малку стеснетите нозе нема да ви пречат за време на тренингот.
Спецификација:

 • Машки тренерки за тренинг
 • Модел: Standard fit за опуштено, лесно чувство
 • Еластичен појас со подесување
 • Dri-FIT технологија
 • Машинско перење
 • Материјал: 61% памук / 39% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош