Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

COLUMBIA Joy Peak™
COLUMBIA Joy Peak™
COLUMBIA Joy Peak™
COLUMBIA Joy Peak™
COLUMBIA Joy Peak™
COLUMBIA Joy Peak™
COLUMBIA Joy Peak™
COLUMBIA Joy Peak™
COLUMBIA Joy Peak™
COLUMBIA Joy Peak™
Женска јакна
Код на производ:
(1982661010)
COLUMBIA

COLUMBIA Joy Peak™

Претходна цена
10.390 ДЕН
Моментална цена
10.390 ДЕН
Моментална цена
10.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Columbia Joy Peak™ е женска јакна која ќе ви обезбеди удобност и топлина на патеката со вистинскиот стил. Се одликува со напредна терморефлективна облога Omni-Heat™ Infinity која ја одржува и рефлектира температурата на вашето тело, давајќи ви оптимална топлина. Капата е обложена со фино кадифено руно за целосно уживање и меко чувство. Синтетичкото Thermarator™ полнење додава топлина без угнетувачко чувство на тежина и останува топло и удобно дури и кога е влажно. Малку подолгиот крој на оваа јакна ја зголемува нејзината удобност, а финалниот водоотпорен слој има суптилен сјај, што на оваа јакна и дава луксузен изглед. Спецификација: Женска јакна за трчање Напредна термичка рефлектирачка облога Omni-Heat™ Infinity Thermarator™ синтетички пердуви Водоотпорна ткаенина Капа обложена со кадифено руно Заштита на брадата Џебови со патент Внатрешен џеб со патент Удобни манжетни со отвор за палецот Материјал: 100% најлон Материјал за полнење: 100% полиестер.
Подетално

Columbia Joy Peak™ е женска јакна која ќе ви обезбеди удобност и топлина на патеката со вистинскиот стил. Се одликува со напредна терморефлективна облога Omni-Heat™ Infinity која ја одржува и рефлектира температурата на вашето тело, давајќи ви оптимална топлина. Капата е обложена со фино кадифено руно за целосно уживање и меко чувство. Синтетичкото Thermarator™ полнење додава топлина без угнетувачко чувство на тежина и останува топло и удобно дури и кога е влажно. Малку подолгиот крој на оваа јакна ја зголемува нејзината удобност, а финалниот водоотпорен слој има суптилен сјај, што на оваа јакна и дава луксузен изглед. Спецификација:

 • Женска јакна за трчање
 • Напредна термичка рефлектирачка облога Omni-Heat™ Infinity
 • Thermarator™ синтетички пердуви
 • Водоотпорна ткаенина
 • Капа обложена со кадифено руно
 • Заштита на брадата
 • Џебови со патент
 • Внатрешен џеб со патент
 • Удобни манжетни со отвор за палецот
 • Материјал: 100% најлон
 • Материјал за полнење: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Outdoor
  Бренд COLUMBIA
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош