Пребарај ја страната

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Rival Fleece Wordmark
UNDER ARMOUR Rival Fleece Wordmark
UNDER ARMOUR Rival Fleece Wordmark
UNDER ARMOUR Rival Fleece Wordmark
UNDER ARMOUR Rival Fleece Wordmark
UNDER ARMOUR Rival Fleece Wordmark
UNDER ARMOUR Rival Fleece Wordmark
UNDER ARMOUR Rival Fleece Wordmark
UNDER ARMOUR Rival Fleece Wordmark
UNDER ARMOUR Rival Fleece Wordmark
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(1373374-011)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Rival Fleece Wordmark

Одберете подароци со кои ќе ја покажете вашата љубов кон саканата личност и искористете дополнителни 10% на веќе намалената и дури 20% на НОВАТА колекција! Целата понуда можете да ја погледнете овде

Претходна цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Моментална цена
3.290 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Долните машки тренерки Under Armour Rival Fleece Wordmark ве одржуваат топли и подготвени за речиси сè што правите. Лесна и удобна, оваа тренерка е направена од супер мека ткаенина која нуди топлина и удобност. Ткаенината од руно со средна тежина од памучна мешавина има четкана внатрешност за дополнителна топлина. Еластичните манжетни на нозете го спречуваат навлегувањето на студот, додека еластичниот прилагодлив појас нуди идеално вклопување. Спецификација: Внатрешен спој: 79 cm Еластичен прилагодлив појас Еластични манжетни на нозете Предни џебови и заден џеб Руно ткаенина со средна тежина Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Долните машки тренерки Under Armour Rival Fleece Wordmark ве одржуваат топли и подготвени за речиси сè што правите. Лесна и удобна, оваа тренерка е направена од супер мека ткаенина која нуди топлина и удобност. Ткаенината од руно со средна тежина од памучна мешавина има четкана внатрешност за дополнителна топлина. Еластичните манжетни на нозете го спречуваат навлегувањето на студот, додека еластичниот прилагодлив појас нуди идеално вклопување. Спецификација:

 • Внатрешен спој: 79 cm
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични манжетни на нозете
 • Предни џебови и заден џеб
 • Руно ткаенина со средна тежина
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Оставите оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош